Propozycje na Dzień Kobiet

Nie długo dzień kobiet,więc warto obdarować nasze wybranki,czasem ciężko trafić w gust,ale zazwyczaj już na tyle znamy nasze kobiety ze sobie poradzimy ;-)
Co jest najpopularniejsze w zestawieniu? pewnie perfumy i nie byle jakie,rożne dodatki do garderoby,bo chyba nie ma kobiety która chce pachnieć i wyglądać pięknie ;-) ?


https://goo.gl/i2iAmD
https://goo.gl/jeGwCN
https://goo.gl/RYsbyo
https://goo.gl/GTr9Xu

4 komentarze:

  1. Nie trzeba od razu wydawać dużo pieniędzy na dzień kobiet czy na inne święto kiedy wręcza się prezenty. Tutaj bardziej chodzi o symbolikę a nie o przepych. Jak dla mnie wystarczy bardzo oryginalny prezent z https://4gift.pl który na pewno by mnie osobiście bardzo ucieszył. W końcu pamięć najbardziej się liczy, a nie wartość prezentu.

    OdpowiedzUsuń
  2. doskonale prezenty na każdą okazję nie tylko dzień kobiet ;-) a blog niczego sobie....spooooro informacji!

    OdpowiedzUsuń
  3. Akurat jeśli chodzi o same prezenty na dzień kobiet to mój mąż nie ma z tym większego problemu. Ja również jak chcę go zaskoczyć to wtedy kupię mu np. papierośnicę https://forhim.pl/22-papierosnice która doskonale sprawdza się jako wyjątkowy prezent.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.