O Mnie


Cześć!
Witam Cię w moich skromnych progach. Nazywam się Artur Gołębski i jestem autorem bloga waszfotograf.com.pl

Jestem w 100% artystyczną duszą,przepełnia mnie kreatywność,energia,chęć do działania,olbrzymia chęć poznawania Świata.

Mimo że Fotografia skradła moje serce 17 lat temu.wciąż każdego dnia poznaje ją na nowo.
Przede wszystkim upodobałem sobie fotografię tradycyjną inaczej mówiąc analogową.
Przez wiele lat współpracowałem z wieloma Firmami w zakresie fotografii produktowej.a także jako fotograf przez wielu nazywany''Fotograf Niedzielny'' inaczej mówiąc Fotografowałem wydarzenia okolicznościowe: Śluby,Chrzciny czasem Komunie.Jestem zakochany w Muzyce filmowej Hansa Zimmera ale także nie są mi obce bardziej ambitne elektroniczne brzmienia typu np The Prodigy,Tiesto,Lubię także dobry Punk Rock.
Poza tym lubię przyrodę,wiatr we włosach,promienie słońca no i chyba tyle ;-)


Parę słów o Blogu :

Blog waszfotograf.com.pl to miejsce, gdzie ugoszczę każdego pasjonata fotografii,ale także nowych technologii,gier video(bardziej tych retro)Polskiej przyrody.
To moje zaproszenie do Świata wypełnionego jego odkrywaniem,spokojem,nowinkami technologicznymi,propozycjami i inspiracjami w co ubrać się na sesję zdjęciową by wyglądać oszołamiająco, wszystko to okraszone pięknymi fotografiami.
Będę się starał także gdy czas pozwoli przetestować ciekawe modele starych aparatów oraz wszystkiego co niezbędne lub pomocne do wykonania ciekawej fotografii.
Jeżeli posiadasz fajne modele starych aparatów analogowych a nawet i cyfrowych ,chętnie je przetestuje,jestem otwarty także na inne ciekawe akcje związane ze sztuką.

Na blogu opisuje osobiste i prywatne myśli z którymi nie trzeba się zgadzać,ale mam nadzieję że miło spędzicie tutaj czas ;-)

Banery reklamowe firm/ale i placówek które niosą pomoc ludziom oraz zwierzętom będą pokazane na stronie BEZPŁATNIE

Zapraszam cię także na mojego Facebooka oraz instagram gdzie dużo ciekawych MyStory oraz dużo ciekawej fotografii.